Wiedza i doświadczenie

...tworzymy meble z duszą...

KIM JESTEŚMY?

Na rynku działamy od 2005 roku. Jednak tradycje stolarskie mamy we krwi od pokoleń. Tajniki rzemiosła przekazywane były z dziada pradziada, z ojca na syna. To ważne, bo najnowsze technologie to nie wszystko, dziś wraca się także do tradycyjnych metod, o których wiemy wszystko!

Bardzo często wykonujemy zlecenia projektantów, architektów czy dekoratorów, gdzie ważny jest każdy, nawet najdrobniejszy detal. By sprostać takim wymaganiom niezbędna jest precyzja i doskonała znajomość sztuki stolarskiej.

Działamy nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Nasze wyroby można spotkać w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach oraz w Szwecji i Norwegii. Stale się rozwijamy i z pokorą przyjmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania.

 Nasza oferta

-  Meble domowe i biurowe

Tworzymy meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe oraz biurowe, zarówno z drewna litego, fornirowane jak i z płyt laminowanych. Wykonujemy szafy, stoły, łóżka.

-   Zabudowa barów, recepcji i sklepów

Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości wykonania i wytrzymałości przy jednoczesnym uwzględnieniu walorów wizualnych. Dbamy o detale.

-  Urządzanie kamperów i kempingów

Meblując samochody i przyczepy kempingowe stawiamy na precyzję, elegancję i funkcjonalność. Wiemy, jak ważna jest wygoda w czasie podróży.

-  Wyposażenie do łodzi i jachtów

Dzięki naszym meblom twój wypoczynek będzie udany. Luksus nie musi kosztować fortuny. Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

-  Drzwi

Wykonujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Realizując zlecenia stosujemy okucia i akcesoria najlepszych na świecie producentów.

-  Schody

Przemyślana konstrukcja, trwałość i wysoka jakość wykonania, to nasze cechy rozpoznawcze. Dopasujemy się do każdego rodzaju wnętrza.

Zrealizowane projekty

zobacz pozostałe nasze realizacje

Nowości

  • Kredens w stylu prowansalskim

    Kredens w stylu prowansalskim, całość wykonana w 100% z drewna dębowego bez użycia gwoździ i wkrętów, połączenia wg tradycyjnej sztuki stolarskiej, dodatkowo postarzany.

  • Kołyska

    Kołyska wykonana ze sklejki brzozowej, olejowana, ze wzorem ażurowym.

  • Stół

    Stół okrągły drewniany z litego dębu, olejowany, precyzyjnie dopasowane elementy klinowe blatu.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami!

 Stolarstwo - Waligóra, 64-100 Leszno

Telefon: 604-632-947

E-mail: biuro@stolarstwowaligora.pl