Wiedza i doświadczenie

...tworzymy meble z duszą...

KIM JESTEŚMY?

Na rynku działamy od 2005 roku. Jednak tradycje stolarskie mamy we krwi od pokoleń. Tajniki rzemiosła przekazywane były z dziada pradziada, z ojca na syna. To ważne, bo najnowsze technologie to nie wszystko, dziś wraca się także do tradycyjnych metod, o których wiemy wszystko!

Bardzo często wykonujemy zlecenia projektantów, architektów czy dekoratorów, gdzie ważny jest każdy, nawet najdrobniejszy detal. By sprostać takim wymaganiom niezbędna jest precyzja i doskonała znajomość sztuki stolarskiej.

Działamy nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Nasze wyroby można spotkać w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach oraz w Szwecji i Norwegii. Stale się rozwijamy i z pokorą przyjmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania.

 Nasza oferta

-  Meble domowe i biurowe

Tworzymy meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe oraz biurowe, zarówno z drewna litego, fornirowane jak i z płyt laminowanych. Wykonujemy szafy, stoły, łóżka.

-   Zabudowa barów, recepcji i sklepów

Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości wykonania i wytrzymałości przy jednoczesnym uwzględnieniu walorów wizualnych. Dbamy o detale.

-  Urządzanie kamperów i kempingów

Meblując samochody i przyczepy kempingowe stawiamy na precyzję, elegancję i funkcjonalność. Wiemy, jak ważna jest wygoda w czasie podróży.

-  Wyposażenie do łodzi i jachtów

Dzięki naszym meblom twój wypoczynek będzie udany. Luksus nie musi kosztować fortuny. Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

-  Drzwi

Wykonujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Realizując zlecenia stosujemy okucia i akcesoria najlepszych na świecie producentów.

-  Schody

Przemyślana konstrukcja, trwałość i wysoka jakość wykonania, to nasze cechy rozpoznawcze. Dopasujemy się do każdego rodzaju wnętrza.

Zrealizowane projekty

zobacz pozostałe nasze realizacje

Nowości

  • Provence-Anrichte

    Provence-Anrichte, zu 100% aus Eichenholz, ohne Nägel und Schrauben, Verbindungen gem. traditioneller Tischlerkust, zusätzlich gealtert.

  • Wiege aus Birkensperrholz

    Wiege aus Birkensperrholz, geölt, mit durchbrochenem Muster.

  • Runder Holztisch aus Massiveiche

    Runder Holztisch aus Massiveiche, geölt, präzise angepasste Keilelemente des Tischblattes.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami!

biuro: Stolarstwo - Waligóra, ul. Lipowa 26  64-100 Leszno

Telefon: 604-632-947

E-mail: biuro@stolarstwowaligora.pl